Baltijas ekstrasensu cīņas

Teātra klubā “Artelis” norisinājās Krievijas televīzijas kanāla “3+” rīkota ekstrasensu atlase, kuras uzvarētājs dosies uz «Ekstrasensu cīņām» Krievijā. Bet bija arī negaidīti pavērsieni, lai arī ne priekš visiem negaidīti…

Ekstrasensi gatavi cīņai

Savus pieteikumus dalībai ekstrasensu atlasei uz kanālu 3+ atsūtīja vairāk kā 200 cilvēki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, no kuriem uz pašu atlasi izvēlējās 50.  Bet uz klubu Artelis dažādu iemeslu dēļ ieradās tikai 26 ekstrasensi, dziednieki, šamaņi un citi burvji. Visi sākumā sēdēja tumšā zālē un noskaņojās. Kāds sēdēja ar aizvērtām acīm, kāds lika kārtis, kāds rakstīja sms. Gaisotne atgādināja klusumu pirms vētras. Enerģētiskās. Jo uzvarētājam vajadzēja būt tikai vienam. Un, kad beidzās dalībnieku reģistrācija, parādījās vadītāja Jeļena Gricuka, un paziņoja par pirmo uzdevumu.

Vadītāja Jeļena Gricuka

Ekstrasensiem vajadzēja noteikt, kas atradās aiz aizkara uz skatuves, atļaujot izmantot visus nepieciešamos piederumus: kārtis, talismannus un citas lietas. Neskatoties uz to, ka daži netika galā, nolēma atstāt visus, jo daudzi nervozēja. Aiz aizkara sēdēja un zīmēja gleznu pazīstams Latvijas gleznotājs Jānis Anmanis. Vajag atzīmēt, ka daļa ļoti precīzi aprakstīja, kā viņš ir ģērbies un ar ko aizņemts.

Jānis Anmanis

Otrajā uzdevumā vajadzēja noteikt priekšmetu kastītē. Kas netika ar šo uzdevumu galā – izstājās. Meklētā lieta izrādījās Raimonda Paula cepure, kuru maestro nēsāja 80. gados. Bet palikušos ekstrasensus gaidīja vēl sarežģītāks uzdevums. Neparastu spēju īpašniekiem bija nepieciešams pēc iespējas vairāk izstāstīt par cilvēku, kas sēdēja aiz širmja: kā izskatās, ar ko nodarbojas, ko dara konkrētā mirklī un tā tālāk. “Izmēģinājuma trusis” izrādījās Agnese Zeltiņa. Bija jāredz novērotāju sejas… apjukums un apbrīna. Pēc ši etapa finālā tika četri ekstrasensi.

Darbībā

Tagad īsi par uzvarētājiem. Sindijs bija apveltīts ar īpašām spējām vēl no bērnības. Bet draugi noticēja viņa spējām tikai tad, kad viņš precīzi paredzēja sporta spēles iznākumu. Ilona Kaldre (40) no pašas dzimšanas izrādījās īpaša meitene. Viņai ir pretējs iekšējo organu izvietojums: sirds no labās puses, trīs liesas, viena plauša un niere. Ir ārsta zīme.

Uzvarētāji Sindijs Anspoks (LAT) un Ilona Kaldre (EST)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s