Speciālista konsultācijas

Konsultācijas pie Sindija AnspokaVārds, uzvārds: Sindijs Anspoks

Specializācija: Baltijas ekstrasensu cīņu uzvarētājs un Maskavas ‘‘Битва экстрасенсов’’ dalībnieks, gaišreģis, kas specializējas cilvēku enerģētiskās ietekmes un veselības jautājumos, ģimenes, kā arī partnerattiecību problēmās, biznesa un karjeras attīstībā, nekustamo īpašumu, pazudušu lietu un cilvēku gadījumos, skatās tuvā un tālākā nākotnē, izmantojot cilvēku fotogrāfijas, noņem lāstus, sakārto auru un ietekmē notikumu labvēlīgu iznākumu daudzās sarežģītās dzīves situācijās.

Pieņemšana: Rīgā un Jelgavā sazināties personīgi +371 28462104

E-pasts: sindijs_anspoks@inbox.lv

Kas ir ekstrasensi (parapsihologi)?

parapsychologyParapsiholoģija – zinātne, kura uzkrāj, sistematizē un analizē informāciju par paradoksālām biofiziskām parādībām (Psi – parādībām), kuru realizācijas mehānismi tieši vai netieši saistīti ar cilvēka vai citu dzīvu būtņu psihiskajiem procesiem, kā arī realizē daudzveidīgus eksperimentālos pētījumus, kuru mērķis ir atklāt to realizācijas fiziskos mehānismus un izstrādāt metodes, cilvēku apmācībai, praktiski pielietojot Psi – parādības.

Dokumentālā filma: “Ekstrasensi pret Imantas maniaku” dokumentala-filma1

«Без цензуры» 21 января (Kто такие экстрасенсы?)

Advertisements
This entry was posted in Parapsiholoģija, Pieņemšana and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Speciālista konsultācijas

  1. Skolnieciņš says:

    Kāpēc kādu ir jāpieņem? Kāpēc izdabāt cilvēku velmēm? Spēku var izmantot, lai pilnveidotos un sasniegtu savus mērķus. Visi spējīgie jau sen ir elitē. Kāpēc pārcilvēkam ir jāpakļaujas parastajam cilvēkam? Pasaule nekad nav taisnīga, jo taisnīgums ir subjektīvs. Tā teikt, morāle ir ilūzija, lietas pasaulē notiek pēc citiem algoritmiem. Pat dzīvība pastāv uz citu nāves rēķina, jo ir barības ķēde. Ētiski? Esmu Skolnieciņš. Esmu melnais mags. Man 17 gadu, bet drīz būs 18. Ar maģiju nodarbojos kopš 2015.g. kad ex.klasesbiedriem un ex.klases audzinātājai uzliku lāstu. Visas darbības bija caur bildēm. Foto izdruka ir lēta, bet efektīva. Nekas slikts ar mani nenotika. Šos rituālus es atkārtošu, jo man vajag iznīcināt viņu dzīves un atriebties, kamēr viņi neko vel nav sasnieguši. Esmu arī kapos taisijis spoguļu lāstu ex.klases audzinātājai. Kapos esmu arī sev aizsardzības licis, to es daru naktī, lai citi netraucē. Bet lielākoties es buros pie upes. Tur ir klusa vieta. Man nav gaišredzības, bet diagnostiku es nemāku taisīt, neesmu arī mēģinājis to darīt. Visas aizsardzības es lieku patiešo uz sevis. Tikai dažreiz es novārdoju aizsardzībai priekšmetus, kurus es turu savā dzīves vietā. Man ir arī spoguļu aizsardzība. Arī vecākus es esmu tīrijis un licis aizsardzības, protams, caur bildēm. Rituālos es vienmēr izmantoju savas asinis. Nākotnē es gribu darboties ar Baltu dievībām un skandināvu rūnām. Tik tur pašam ir jāveido rituāli. Kad es iekļūšu politikā, tad Jums būs daudz turīgu klientu. Esmu piedzimis nabadzībā, tāpēc arī es atriebšos. Man sāpēja, kas es biju trūcīgais. Es cietu. Bet tagad man ir stingra griba. Esmu dzelžains. Kāpēc mūsu platuma grādos kā garīgumu propogandē kaut kādu pozitīvu utopiju, kuru ignorē problēmas? Es sevi veltu maģijai. Gribu būt īsta dievība. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😦 ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s