Speciālista konsultācijas

Konsultācijas pie Sindija AnspokaVārds, uzvārds: Sindijs Anspoks

Specializācija: Baltijas ekstrasensu cīņu uzvarētājs un Maskavas ‘‘Битва экстрасенсов’’ dalībnieks, gaišreģis, kas specializējas cilvēku enerģētiskās ietekmes un veselības jautājumos, ģimenes, kā arī partnerattiecību problēmās, biznesa un karjeras attīstībā, nekustamo īpašumu, pazudušu lietu un cilvēku gadījumos, skatās tuvā un tālākā nākotnē, izmantojot cilvēku fotogrāfijas, noņem lāstus, sakārto auru un ietekmē notikumu labvēlīgu iznākumu daudzās sarežģītās dzīves situācijās.

Pieņemšana: Rīgā un Jelgavā sazināties personīgi +371 28462104

E-pasts: sindijs_anspoks@inbox.lv

Kas ir ekstrasensi (parapsihologi)?

parapsychologyParapsiholoģija – zinātne, kura uzkrāj, sistematizē un analizē informāciju par paradoksālām biofiziskām parādībām (Psi – parādībām), kuru realizācijas mehānismi tieši vai netieši saistīti ar cilvēka vai citu dzīvu būtņu psihiskajiem procesiem, kā arī realizē daudzveidīgus eksperimentālos pētījumus, kuru mērķis ir atklāt to realizācijas fiziskos mehānismus un izstrādāt metodes, cilvēku apmācībai, praktiski pielietojot Psi – parādības.

Dokumentālā filma: “Ekstrasensi pret Imantas maniaku” dokumentala-filma1

«Без цензуры» 21 января (Kто такие экстрасенсы?)

This entry was posted in Parapsiholoģija, Pieņemšana and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s